Behzat Ç Fan Sitesi >> Behzat Ç Web Sitesi
Merhaba ziyaretçi! Behzat Ç Fan Sitesi

Sitemizdeki tüm forumları görüntüleyebilmek için aşağıdaki “Kayıt Ol” butonuna basarak aramıza katılabilirsin.

Zaten aramıza katılmışsan, “Giriş Yap” butonuna basarak forumda bilgi paylaşımında bulunabilirsin.
Merhaba ziyaretçi! Behzat Ç Fan Sitesi

Sitemizdeki tüm forumları görüntüleyebilmek için aşağıdaki “Kayıt Ol” butonuna basarak aramıza katılabilirsin.

Zaten aramıza katılmışsan, “Giriş Yap” butonuna basarak forumda bilgi paylaşımında bulunabilirsin.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Behzat Ç Dizisi, Behzat Ç Dizisi Fan Sitesi, Behzat Ç, Behzat Ç Dizisi Resimleri, Behzat Ç bölümleri, Behzat Ç Forum sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  
Paylaştığınız Ve Paylaşımlardan Yararlandığınız Fan Sitesimizi Lüften Arkadaşlarınıza Tavsiye Ediniz : www.behzatc.snob.tv
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Behzat Ç Yeni Sezonu Nasıl Buldunuz ?
İnanılmaz (Süper)
Yayından kalırılmak veya bitemesi I_vote_lcap87%Yayından kalırılmak veya bitemesi I_vote_rcap
 87% [ 13 ]
Beklediğim gibi
Yayından kalırılmak veya bitemesi I_vote_lcap13%Yayından kalırılmak veya bitemesi I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
Hiç beklediğim gibi değil
Yayından kalırılmak veya bitemesi I_vote_lcap0%Yayından kalırılmak veya bitemesi I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Geçen sezon daha iyiydi
Yayından kalırılmak veya bitemesi I_vote_lcap0%Yayından kalırılmak veya bitemesi I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 15
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 1061 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: emrahh14

Kullanıcılarımız toplam 2931 mesaj attılar bunda 579 konu

Yayından kalırılmak veya bitemesi

YazarMesaj
ersin1727
Yeni Üye
Yeni Üye
ersin1727

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Points Points : 15
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/05/13
Yaş Yaş : 66
Oyuncunuz : 9

Yayından kalırılmak veya bitemesi Empty
MesajKonu: Yayından kalırılmak veya bitemesi   Yayından kalırılmak veya bitemesi EmptyC.tesi Mayıs 18 2013, 11:21

En çok sevdiğim sabırsızlık la beklediğim dizide anlaşılan reyting kurbanı oldu ve bitirildi. Senaryoyu çok güzel bağlamışlar çok hoşuma gitti yine de çok üzgünüm .Nasıl ölçüyorlar bu reytingi bilmiyorum ama bence çok yanılıyorlar gecenin geç saatinde olmasına rağmen ben kendi adıma sabırsızlıkla bekliyordum zaman zaman ağladım zaman zaman güldüm düşünün ki izleyicisiyle ne kadar özdeşleşmiş bir yapımdı ama kanal ve yapımcılar bunu ne yazık ki göremediler arka sokaklar gibi uyduruk bir dizi devam ederken ve ben onu hiç seyretmezken o nasıl reyting alırda başarılı olur bu dizi yayında kaldırılacak diye sonlanır anlamakta güçlük çekiyorum İstanbul un varoşlarında konulan reyting cihazlarımı dizinin kaderini belirliyor, kurtlar vadisi 10 seneyi devirdi ve halen hit bazı tv ve yapımcıların hoşuna gitmese de bu gerçek, bu dizide bir o kadar başarılıydı ama görmesini bilen göze yazık tek tek saymaya çalıştım doğrumu bilmem ama bu dizide 1314 kişi rol almış ta başından beri kaliteyi varın siz hesaplayın eğer yayından kalkması tv kanalı ve başka sebeplerden olduysa bunu yayınlayacak cesur bir kanal bulmak ve inat la devam etmek gerekirdi bu yapım bizden biri, bizleri anlatıyordu bu kadar güzel bir proje her yapımcıya kısmet olmaz bunu düşünerek istekler doğrultusunda devam etmenin yolunu bulun lütfen biz halkız ve sizi seviyoruz istiyoruz sözlerimi şöyle bitirmek istiyorum; anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.

Yayından kalırılmak veya bitemesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Behzat Ç Yayından Kalkacak mı ?