Behzat Ç Fan Sitesi >> Behzat Ç Web Sitesi
Merhaba ziyaretçi! Behzat Ç Fan Sitesi

Sitemizdeki tüm forumları görüntüleyebilmek için aşağıdaki “Kayıt Ol” butonuna basarak aramıza katılabilirsin.

Zaten aramıza katılmışsan, “Giriş Yap” butonuna basarak forumda bilgi paylaşımında bulunabilirsin.
Merhaba ziyaretçi! Behzat Ç Fan Sitesi

Sitemizdeki tüm forumları görüntüleyebilmek için aşağıdaki “Kayıt Ol” butonuna basarak aramıza katılabilirsin.

Zaten aramıza katılmışsan, “Giriş Yap” butonuna basarak forumda bilgi paylaşımında bulunabilirsin.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Behzat Ç Dizisi, Behzat Ç Dizisi Fan Sitesi, Behzat Ç, Behzat Ç Dizisi Resimleri, Behzat Ç bölümleri, Behzat Ç Forum sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  
Paylaştığınız Ve Paylaşımlardan Yararlandığınız Fan Sitesimizi Lüften Arkadaşlarınıza Tavsiye Ediniz : www.behzatc.snob.tv
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
Behzat Ç Yeni Sezonu Nasıl Buldunuz ?
İnanılmaz (Süper)
Ne olacak Carsimizin hali ? I_vote_lcap87%Ne olacak Carsimizin hali ? I_vote_rcap
 87% [ 13 ]
Beklediğim gibi
Ne olacak Carsimizin hali ? I_vote_lcap13%Ne olacak Carsimizin hali ? I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
Hiç beklediğim gibi değil
Ne olacak Carsimizin hali ? I_vote_lcap0%Ne olacak Carsimizin hali ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Geçen sezon daha iyiydi
Ne olacak Carsimizin hali ? I_vote_lcap0%Ne olacak Carsimizin hali ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 15
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 1061 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: emrahh14

Kullanıcılarımız toplam 2931 mesaj attılar bunda 579 konu

Ne olacak Carsimizin hali ?

2 posters
YazarMesaj
hayat_beni_neden_yoruyon
• Özel Üye
• Özel Üye
hayat_beni_neden_yoruyon

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 31
Points Points : 247
Rep Puanı Rep Puanı : 1
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/09/09
Yaş Yaş : 37
Nerden Nerden : istanbul
Oyuncunuz : 9

Ne olacak Carsimizin hali ? Empty
MesajKonu: Ne olacak Carsimizin hali ?   Ne olacak Carsimizin hali ? EmptyPerş. Nis. 08 2010, 21:26

Pesin pesin soyleyeyim onumuzde ki bolumu malum gece yarisi
yayinlari yuzunden tv.den izleme sansim olamayacak...saat birde yatip ertesi gunu sabahin 5:30 unda kalkma durumum olamayacagin dan Carsimizi netten izlemeyi dusunuyorum...Reyting canavari benim evim de bulunmadigindan zaten pek bir katkimda olmadigi icin reklamsiz,istedigim gibi rahatca indirebilirim...

Yapimci beyler ve dizi canavari kanal...sesim geliyor mu? yok zaten biz izlenmesini istemiyoruz,buda bahanemiz olur,carsiya veda edersiniz ,diyorsaniz da ;saat ve gün degisikligi yuzun den yakin da istediginiz olacak gibi hic merak etmeyin...

Dizi mi izliyoruz yoksa eziyet mi göruyoruz anlayabilmis degilim...

Benim bildigim dizinin sayfasin da yorumlar ve tahminler yapilir...malesef carsinin sayfasin da saat ve gun degisiklinden baska bir sey konusulmuyor...Firat ne yapmis?Diyar in tepkisi ne olacak?bunlara sira gelmiyor...artik birileri buna bir cozum bulsa diyorum...
anlatmak zor olsa gerek
Diziyi Seven Üye
Diziyi Seven Üye
anlatmak zor olsa gerek

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38
Points Points : 591
Rep Puanı Rep Puanı : 9
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/09/09
Yaş Yaş : 39
Nerden Nerden : almanya
Oyuncunuz : 9

Ne olacak Carsimizin hali ? Empty
MesajKonu: Geri: Ne olacak Carsimizin hali ?   Ne olacak Carsimizin hali ? EmptyPerş. Nis. 08 2010, 21:32

Kanalın sadece dizimize yani KAPALIÇARŞI'ya böye tavrı var biliyor musunNe olacak Carsimizin hali ? Icon_sorry tamam en fazla dizi yayınlayan kanal o. Günde iki dizi yayınlıyor nerdeyse. Ama bir tek ama birtek KAPALIÇARŞI'yı (hangi akla hizmetse bu aradaNe olacak Carsimizin hali ? Icon_whistling) saat 23.00 de vermeye başlıyor. Dün CA sonra süper dizisi Unutulmaz vardı mesela bilmiyorum ama eminim taş patlasın en geç 22.30 da yeni bölümü vermeye başlamıştırNe olacak Carsimizin hali ? Img-yes

Hayır işin tuhafı o EFSANE diye adledilen dizi ile dizimiz aynı yapım şirketinin dizileri. Kanala yapım şirketi baskı yapamıyor mu, hesap sormuyor muNe olacak Carsimizin hali ? Icon_whistling yahu iki dizimi ard arda veriyorsunuz ama yayın saatine hiç bakmıyor musunuz demiyor muNe olacak Carsimizin hali ? Icon_whistling

Yoksa yapım şirketi içinde dizimizin değeri yok muNe olacak Carsimizin hali ? Bilmimanlamadım gitti bu işiNe olacak Carsimizin hali ? Icon_sorry ha yapım şirketi içinde varsa yoksa o efsane dizisiyse o zaman başkaNe olacak Carsimizin hali ? Icon_sorry

Hiç hazetmediğim Dileği ve Arda'ya duyduğu aşkı izlemekte bana sıkıntı veriyor . Gıyasettin'e tavrından dolayı yine uyuz olmaya başladığım Dilek gıcığına gitsin bunlarNe olacak Carsimizin hali ? Img-tomato

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» behzat ç nin akıbeti ne olacak?
» EVLENİYORLAR! PEKİ NİKAH ŞAHİTLERİ KİM OLACAK?
» Yeni dizilerden hangisi reyting kurbanı olacak?